26.týden PÁTEK - KONEC ŠKOLNÍHO ROKU

Vytvořeno 29. 06. 2017

www.dvoracka.cz

26.týden PÁTEK - KONEC ŠKOLNÍHO ROKU

Přijďte se k nám s dětmi nadlábnout. Připravili jsme pro Vás to nejlepší s české kuchyně. České hotovky, jahodový pohár se zmrzlinou a další chutné pokrmy. Vařit pro Vás nás baví...

Tip na víkend od 23. června

Od pátku pro Vás připravujeme steaky z tuňáka, doporučujeme s naší kukuřičnou placičkou Do letních veder jsme zařadili studenou španělskou polévku Gazpacho. Milovníci klasiky mohou ochutnat pečené jehněčí kolínko s domácím knedlíkem a zelím. Naši kuchaři mají také připravené recepty z kavíáru, králíka a dalších dobrot. Přijďte se k nám o víkendu pořádně nadlábnout !

STŘEDA XXL STEAKY 31.5.

Tento týden ochutnejte BALL TIP STEAK. Název z amerického dělení masa označuje steaky z libového a vyzrálého ořechu hovězí kýty (česky špička ořechu). Jemné a křehké maso ze severoamerických býků. Doporučujeme se zeleným mělnickým chřestem !

XXL RUMP STEAK - TUTO STŘEDU - NENECHTE SI UJÍT DOKONALÝ CHUŤOVÝ ZÁŽITEK ..

RUMP STEAK - květová špička z kýty býka je velmi jemným a oblíbeným steakovým masem. Díky vnitřním tukovým paprskům je maso velmi šťavnaté a udrží se grilované v nevysušeném stavu. Jako přílohu vyzkoušejte náš CESAR salát a zapijte 13° ležákem Master za vyjímečnou cenu 0,4l / 22,-Kč Těšíme se na Vás..

TIP NA VÍKEND - TELECÍ

Od Pátku 5. května pro Vás připravujeme "telecí". Přijďte na rumpsteak z grilu, nebo vídeňský řízek. Jsme tu pro Vás celý prodloužený víkend - tedy i v pondělí 8. května !

TUTO STŘEDU XXL - EYE ROUND STEAK - CHOV USA

Přijďte ochutnat tuto jedinečnou partii - váleček z kýty býka nebo-li falešnou svíčkovou. Maso připravujeme ve třech jedinečných úpravách. Těšíme se na Vás, vařit pro Vás nás baví..

Tip na tuto středu - XXL STEAKY

Na tuto středu jsme pro Vás připravili velký Grilmix v pekáči s hovězím steakem, vepřovou panenkou a kuřecím špízem. Začít můžete i tataráčkem z čerstveho lososa - těšíme se na Vás !

PIVNÍ SPECIÁL 13° HENDRYCH - DNES PO CELÝ DEN LEVNĚJŠÍ - POLOTMAVÝ HOŘKÝ ŘÍZ Z VRCHLABÍ

Polotmavý pivní speciál pro pro ty co mají opravdu rádi pivo. Nepasterizovaný a nefiltrovaný. Je odlišný čistotou, plností a hořkostí. Připravte se na nečekaně hořký nástup, který pozvolna přechází do plného těla s upozaděnou nasládlostí. Doznívání je hořkosladké, v ústech odlišíte tóny kávy a karamelových chutí. Těch je docíleno použitím speciálních sladů. OCHUTNEJTE JE NA ČEPU...

TENTO VÍKEND

Přijďte od pátku ochutnat VELIKONOČNÍ SPECIÁL KRAKONOŠ 14° a speciality z králíka ! Jsme tu pro Vás každý den.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Potěšte své přátelé dárkovým poukazem. Poukazy jsou v prodeji denně v našem hostinci v hodnotě 500,- a 1000,-Kč Více informací také v našem e-shopu :-)

ZÁŽITKOVÉ MENU PRO DVA

Zážitkové poukazy pro dvě osoby. Tří chodové MENU včeně nápojů. Více v našem e-shopu včetně fotografíí s vypsanými pokrmy.

Beujolais Nouveau 2016

Již tradičně u nás můžete ochutnat letošní "Nové Beujolais". Letos nabízíme víno z rodinné farmy Pardon Pere et Fils. Sklenička mladého vína je ideální třeba k našim zvěřinovým specialitám !

HORKÉ NÁPOJE - je podzim :-)

Znaší bohaté nabídky horkých nápojů si určitě vyberete. Udělějet si procházku a zahřajte se na Dvoračce. Těšíme se na Vás...

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nahlédněte do našeho e-shopu. Dárkové poukazy včetně zážitkového menu určitě potěší Vaše přátele.

OSLAVTE S NÁMI NOVÝ ROK 2016

Co budete dělat ve čtvrtek na Silvestra? Máme pro Vás tip. Oslavte s námi nový rok 2016, přijďte třeba jen tak. Otevřeno pro Vás máme po celý den ! Večer hraje živá hudba. Vstup volný a bude i ohňostroj :-)

OCHUTNEJTE K PIVKU NEBO VÍNU

PŘIJĎTE POSEDĚT A DOBŘE SE K NÁM NAJÍST :-) vyzkoušejte naší podzimní nabídku. Vařit pro Vás nás baví..

NOVĚ OVOCNÉ ŠŤÁVY - FRESH !!

Nově u nás můžete nově ochutnat čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Připravujeme šťávy z pomeranče, jablka a mrkve. To nejlepší z přírody :-) VŽDY ČERSTVÉ !!

Nové saláty od pondělí na Dvoračce !

S příchodem jarnního počasí jsme pro Vás připravili nové saláty s mladými salátovými lístky a čerstvými klíčky. Přijďte ochutnat ! Už od pondělí 16. března

Naše novinky v březnu

My nečekáme na zákony - normální je nekouřit. Od 1.3.2015 jsme nekuřácký hostinec.

NOVĚ

NOVĚ pro Vás nabízme zajímavé pochoutky k čepovanému pivu nebo vínu. Vyzkoušejte!

NAROZENINOVÉ PÁTKY - TIP na víkend

Máš v pátek narozeniny? K narozeninám od nás dostaneš slevu 25% na celou útratu. To se vyplatí. TIP na víkend jehněčí pečeně, hovězí líčka - delikatesa, hovězí rostbíf, carpacio, čerstvý losos a spousta dalších dobrot..

MUSÍME SE POCHLUBIT

Prezentovali jsme Dvoračku na mistrovství světa míchaných nápojů 2014 v hotelu Hilton v Praze. A takto to dopadlo. Dostali jsme ocenění generálního sponzora Gastro MS Prague 2014. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a podporu.

KAŽDÝ DEN PRO VÁS PEČEMĚ ČERSTVÉ MASO

Vyzkoušejte naše jedinečná žebra, vepřové koleno nebo kuřecí křídla. Naši kuchaři pro Vás denně připravují pečeně z čerstvých surovin. Přijďte pobejt - doporučujeme k čepovanému pivu :-)

PŘIPRAVUJEME - GRILOVANÍ SELAT PŘÍMO V HOSTINCI

NOVÁ STUDIE ARCHITECTA VOCTA v budoucnu otevře další možnosti pro zákazníky Dvoračky. Přímo z hostince budete moci nejen sledovat grilovaní selete, krůty a dalších pochutin. Nebude chybět ledem chlazený salátový pult a u otevřeného krbu výběr těch nejjemnějších starých rumů s doutníky pro opravdové požitkáře. Maso Vám bude servírováno přímo před vašimy zraky. Čtěte více....


 

      aag-logo-bw

aag-logo-bw            Asociace kuchařů a cukrářů ČR

AKC - ASOCIACE KUCHAŘÚ A CUKRÁŘŮ